حسرت بیرانوند از پاس گلی که سوخت/ بوسه کرونایی کریم برای اسکوچیچ!

کدخبر: 402291
اقتصاد نیوز : فرصت سوزی مهدی طارمی روی پاس گل علیرضا بیرانوند، حسرت دروازه‌بان تیم ملی را به دنبال داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، تیم ملی ایران با سه گل تیم ملی سوریه را شکست داد تا اسکوچیچ به روند 100 درصد پیروزی در تیم ملی ادامه دهد.

علیرضا بیرانوند در این دیدار هم با پرتاب‌های دست خود درخشید. در اوایل نیمه دوم پرتاب او پشت سر مدافعان سوریه به طارمی رسید و تبدیل به موقعیت تک به تک شد اما او این موقعیت را از دست داد تا حسرت بیرانوند را به دنبال داشته باشد و او نتواند پاس گلی را به نام خود ثبت کند.

سرمربی و بازیکنان سوریه در چندین مرتبه به قضاوت داور ایرانی این مسابقه متذکر شدند. در دقیقه 60 و روی اعلام خطا برای ایران، بازیکنان سوریه به سمت داور هجوم بردند که داور از تصمیم خود بازنگشت.

پس از خروج احسان حاج‌صفی از زمین مسابقه و ورود امید ابراهیمی، بازوبند کاپیتانی هم به ابراهیمی رسید تا اسکوچیچ دست به تعویض کاپیتان‌های تیم ملی با همدیگر بزند.

در بین دو نیمه، تعدادی از لژیونرها به جای حضور در رختکن، به گرم کردن پرداختند اما بازیکنان دیگری مانند شهباززاده و نیازمند روی سکوها نشستند.

اسکوچیچ در طول بازی در کنار زمین حضور داشت اما کم تحرک‌تر از سرمربی سوریه بود. با این حال سرمربی کروات تیم ملی در مواقعی نکات ضروری را به بازیکنانش گوشزد می‌کرد.

داور ایرانی مسابقه در دقیقه 76 به علیرضا بیرانوند به خاطر اتلاف وقت بازی تذکر داد تا دروازه‌بان تیم ملی ایران زودتر بازی را به جریان بیاندازد.

در اواخر مسابقه، دراگان اسکوچیچ از عملکرد تیمش عصبانی شد. او در شرایطی که تیم ملی تحت فشار تیم ملی سوریه قرار گرفته بود، با عصبانیت و ژست خاصی، عملکرد مدافع تیم ملی را زیر سوال برد.

کریم انصاری فرد بعد از زدن گل سوم، دراگان اسکوچیچ را به تشویق وا داشت و در پاسخ به تحسین سرمربی تیم ملی، با دستان خود و به صورت کاملا بهداشتی، بوسه‌ای را از راه دور به سرمربی تیم ملی فرستاد و از در آغوش کشیدن او خودداری کرد.

تیتر یک
  • تغییر نرخ سود در هفته چهارم فروردین تنها در یک بازار

    تغییرات نرخ سود در هفته چهارم ۱۴۰۰، در ۳ به علاوه یک بازار تغییری نداشته و تنها در یک بازار اندکی تنزل پیدا کرده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما