هشدار: افزایش مراجعات کرونایی در تهران/چرخش ویروس در پایتخت

کدخبر: 402455
اقتصاد نیوز:فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت:‌ در طول یک هفته اخیر شاهد افزایش نسبی مراجعان سرپایی مربوط به بیماری کرونا بوده‌ایم.

به گزارش ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی، علیرضا زالی امروز در جلسه‌ای که با حضور معاونان و مسئولان درمان و امور بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران برگزار شد، افزود: میزان PCR مثبت و رپید تست مثبت در مراکز سرپایی تا حدودی رو به افزایش است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان احتمال سناریوهای مختلف کرونا در تهران، بر لزوم افزایش هماهنگی بین بخش‌های مختلف بهداشتی و درمانی تاکید کرد.

وی همچنین از چرخش ویروس کرونا در سطح شهر تهران در طول یک هفته اخیر خبر داد.در ادامه این جلسه موضوعاتی همچون تشدید اجرای طرح شهید سلیمانی، تسریع در برنامه واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان، تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه ها، افزایش حمایت های مادی و معنوی از کادر بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا مطرح شد، همچنین برنامه ریزی برای جلوگیری از ایجاد ازدحام در تفرجگاه ها و بوستان ها در روز سیزدهم فروردین از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه برای جلوگیری از شدت یافتن بیماری کرونا در هفته‌های آتی بود.

 

 

تیتر یک
  • روند بازار طلا و ارزهای دیجتالی

    کارشناسان معتقدند مانع بعدی طلا سطح هزار و ۸۰۰ دلار است. با دستیابی قیمت ها به این سطح ، معامله گران می توانند این موج…

از دست ندهید
بلیط هواپیما