پس لرزه افشاگری سردار جوانی علیه سردار سعید محمد

کدخبر: 403051
رسانه ای کردن موضوعات داخلی سپاه توسط سردارجوانی، نه به زیان سعیدمحمد که به ضرر کلیت سپاه است

به گزارش اقتصادنیوز، محمد مهاجری، فعال و تحلیلگر سیاسی درباره سخنان سردارجوانی در باره سعیدمحمد به «شرق» گفت: «سردار جوانی در سخنان خود روشن نکرده است که منظورشان از تخلف، ورود آقای محمد به عرصه انتخابات است یا خیر. در عین حال، او مقامی نیست که بتواند درباره این موضوع اظهارنظر کند؛ زیرا این مسئله باید از طریق فرماندهی سپاه اعلام می‌شد. اینکه سردار جوانی گفته‌اند آقای محمد مرتکب تخلف شده است، وجه رسمی ندارد».

او ادامه داد: « سخنان آقای جوانی به نفع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود و اگر این سخن را درباره شخصیت‌هایی مانند آقایان رضایی، قاسمی یا دهقان هم می‌گفت، همین را بیان می‌کردم و واقعا نیازی نبود که یک مسئله درونی سپاه به بیرون منتقل شود و اگر هر مسئله‌ای وجود داشت باید در داخل سپاه حل‌وفصل می‌شد.»

وی گفت: «سپاه یک نهاد نظامی است که وظیفه‌اش پاسداری از امنیت و مرزهای کشور است و بیرون‌آمدن چنین بحث‌هایی از این نهاد، نگران‌کننده است. در مجموع این سخنان را مثبت نمی‌دانم؛ نه برای آقای محمد، بلکه برای کلیت سپاه پاسداران».

مهاجری گفت: «برادرانه از عزیزان سپاه می‌خواهم این دعواها را رسانه‌ای نکنند؛ چون عملا سپاه را وارد فازی می‌کنند که باعث ضربه به خودش می‌شود».

در اکوایران ببینید: نظامیان رئیس‌جمهور شوند یا خیر؟

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما