در دومین جلسه جبهه اصلاحات چه گذشت؟

کدخبر: 403208
اقتصاد نیوز : آذر منصوری، سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: بررسی پیشنهادات کمیته‌های مجمع و راهبرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دستور کار امروز (۱۵ فرودرین ماه) جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، دومین جلسه جبهه اصلاحات ایران در سال جدید با حضور اعضا به منظور بررسی پیشنهادات کمیته های مجمع و راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

آذر منصوری سخنگوی این جبهه درباره دستور جلسه امروز گفت: بررسی پیشنهادات کمیته های مجمع و راهبرد انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دستور کار امروز جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران است.

وی ادامه داد: آنچه در آیین نامه جبهه بر آن تصریح شده این است که کاندیدایی مورد حمایت جبهه خواهند بود که علاوه بر داشتن معیارها و ویژگی های مصوب در همین آیین نامه بتواند حداقل رای دوسوم مجمع عمومی جبهه را کسب کند.

این فعال سیاسی در همین راستا افزود: منظور از راهبرد در واقع تعریف فرآیند روشن تر رسیدن به کاندیدای واحد جبهه اصلاحات ایران است که پس از تصویب در مجمع در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که این جلسات به صورت هفتگی در روزهای یکشنبه برگزار می شود. 

در اولین جلسه که هفته گذشته  تشکیل شده بود بعد از بحث و تبادل نظر پیرامون مهمترین موضوعات کشور آیین نامه کمیته استان‌ها در جهت تشکیل هر چه سریعتر جبهه اصلاحات ایران در سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین قرار است جبهه اصلاحات استان‌ها بر اساس آیین‌نامه‌ای که مصوب جبهه اصلاحات ایران است شکل بگیرد؛ بنابراین در همین چارچوب احزاب اصلاح طلب هر استان باید نسبت به تشکیل جبهه اصلاحات ایران در استان خود مبادرت کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما