شنیده شدن صدای آژیر خطر در پایگاهی در سفارت آمریکا

کدخبر: 403210
اقتصاد نیوز : رسانه‌های عراقی از شنیده شدن صدای آزیر خطر در یک پایگاه در سفارت آمریکا خبر می‌دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه خبری صابرین نیوز در خبری فوری اعلام کرد آژیر‌های هشدار در پایگاهی در سفارت آمریکا به صدا در آمده است.

هنوز جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.

پایگاه خبری صابرین نیوز همچنین در خبری دیگر اعلام کرد که نیرو‌های آمریکایی وضعیت آماده باش را در پایگاه ویکتوریا در نزدیکی بغداد بخاطر نگرانی از حملات گروه‌های مقاومت بالا برده اند.

پیشتر خبرگزاری فرانسه به نقل از یک منبع امنیتی اعلام کرده بود دو راکت، پایگاهی هوایی را که نیرو‌های آمریکایی در آن به سر می‌بردند، مورد هدف قرار داد.

پایگاه خبری صابرین نیوز نیز گزارش داد: برخی خبر‌ها از شنیده شدن صدای انفجار نزدیک پایگاه هوایی بلد، محل استقرار شرکت سالی پورتر آمریکا حکایت دارد.

همچنین پایگاه خبری جروزالم پست گزارش داد دو راکت به سوی پایگاه هوایی بلد در نزدیکی بغداد در عراق شلیک شد که در بیرون این پایگاه فرود آمد و هیچ زخمی در این حادثه گزارش نشده است.

همچنین شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد این پایگاه محل شرکت محافظتی از گروه جنگنده‌های اف-۱۶ عراق بوده و نیرو‌های امریکایی در آن حضور نداشتند.

پایگاه خبری صابرین نیوز در خبری اعلام کرد: بخش نظامی پایگاه بلد تعطیل شده است و مشاوران نظامی آمریکایی از رفت و آمد در در این بخش منع شده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما