رئیس جمهور اسرائیل رایزنی‌ها برای انتخاب نخست وزیر را کلید زد

کدخبر: 403455
اقتصاد نیوز : دفتر روون ریولین، رئیس جمهور اسرائیل با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، دیدارهایی متوالی با رهبران ۱۳ حزب که در انتخابات اخیر پیروز شدند، برگزار خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت العین امارات اعلام کرد،  رئیس رژیم صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) رایزنی‌ها با احزاب پیروز در انتخابات کنست (پارلمان این رژیم) در خصوص شخص مأمور تشکیل دولت جدید را آغاز کرد.

رایزنی‌ها با حزب لیکود، به رهبری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صیونیستی که خواهان تشکیل دولت جدید است، آغاز شده است.

بنیامین نتانیاهو به خاطر حضورش در دادگاه مرکزی رژیم صهیونیستی که صبح امروز (دوشنبه) از سرگرفته شد، در این نشست حضور نداشت.

دفتر روون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، دیدارهایی متوالی با رهبران ۱۳ حزب که در انتخابات اخیر پیروز شدند، برگزار خواهد شد.

ریولین به طور متوالی در دفتر خود با رؤسای حزب "لیکود"، "آینده‌ای هست"، "شاس"، "آبی و سفید"، "یمینا"، "یهودیت تورات"، "کار"، "اسرائیل خانه ما"،"صهیونیسم دینی"، "لیست مشترک عربی"، "امید تازه"، "مرتس" و "لیست عربی یکپارچه" دیدار می‌کند.

در دیدارهایی که به صورت مستقیم پخش می‌شود، رهبر هر حزب، افراد مد نظر خود برای تشکیل دولت را اعلام می‌کند.

توجه‌ها به سمت دو شخصی معطوف است که هنوز مواضعشان مشخص نشده است و آن دو نفتالی بنت، رهبر حزب "یمینا" و منصور عباس، رهبر لیست عربی یکپارچه هستند.

تیتر یک
  • بازارهای رمز پایه نزولی شدند

    اقتصادنیوز: قیمت مهم‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا کاهش یافت. سوال پیش روی تحلیل‌گران این است که این تغییرات در جهت اصلاح…

از دست ندهید
بلیط هواپیما