نتانیاهو مامور تشکیل دولت رژیم صهیونیستی

کدخبر: 403640
اقتصاد نیوز : شبکه اسکای نیوز در خبری فوری اعلام کرد که روون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر فعلی این رژیم را مجدداً مکلف به آغاز گفت‌وگوهای خود برای تشکیل دولت جدید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، منابع خبری از مکلف شدن بنیامین نتانیاهو به تشکیل دولت جدید از سوی رئیس رژیم صهیونیستی خبر دادند.

شبکه اسکای نیوز در خبری فوری اعلام کرد که روون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر فعلی این رژیم را مجدداً مکلف به آغاز گفت‌وگوهای خود برای تشکیل دولت جدید کرد.

طبق این گزارش، ریولین به نتانیاهو ۲۸ روز (با احتمال اخذ مهلت دو هفته ای دیگر از ریولین) فرصت داده تا گفت‌وگوهای خود برای تشکیل دولت را پایان دهد. در صورت عدم موفقیت، ریولین می‌تواند نامزد دیگری را برای تشکیل دولت تعیین کند.

ریولین در این باره گفت: هیچ نامزدی شانس واقعی تشکیل دولت را ندارد.

بنیامین نتانیاهو، رهبر حزب لیکود و نخست وزیر فعلی رژیم صهیونیستی حمایت ۵۲ عضو کنست از حزب متبوعش و ۳ حزب مذهبی تندرو را کسب کرده این در حالی است که یائیر لاپید، رهبر حزب "یش عتید"(آینده ای هست) علاوه بر حزب خود، از حمایت ۴۵ عضو کنست از حزب "آبی سفید" ، حزب "کارگر"، "اسرائیل بیتنا" و "مرتس" نیز برخوردار است.

نفتالی بنت، رهبر حزب "یمینا"  نیز حمایت ۷ نماینده را به دست آورده در حالی که ۳ حزب دیگر که در مجموع ۱۶ کرسی دارند، از نام بردن نامزدهای نخست وزیری خودداری کردند.

تیتر یک
  • عرضه دلار سه برابر هفته دوم سال شد

    اقتصاد نیوز:حجم عرضه دلار به‌صورت اسکناس در بازار متشکل در هفته اخیر بیش از سه برابر هفته دوم سال جدید بود. این عرضه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما