بازداشت 3 نفر در ماجرای پر کردن بطری شیر با آب

کدخبر: 404381
اقتصادنیوز: رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری سه نفر خبر داد که اقدام به پر کردن بطری‌های تاریخ مصرف گذشته شیر با آب می‌کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، به دنبال انتشار یک کلیپ از یک خودروی حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در خصوص پر کردن بطری های شیر با آب و پلمب مجدد بطری ها،بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع تعداد 3 نفر از این اشخاص به پلیس فتا تهران بزرگ منتقل شدند. 

سرهنگ داود معظمی گودرزی ‌رئیس پلیس فتا پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در تحقیقات اولیه مشخص شد هر 3 نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بوده و تمام بطری های شیر که در ویدئو مشاهده می شود به عنوان محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده است و این افراد قصد داشته اند با اضافه کردن آب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند.

 سرهنگ داود گودرزی در این خصوص که آیا این بطری ها در بین شهروندان توزیع شده است یا نه؛ تصریح کرد: هیچکدام از این بطری های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام توسط خادمین مردم در پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی در راستای بررسی نهایی پرونده ادامه دارد.

تیتر یک
  • قیمت دلار هرات زیر قیمت دلار بازار داخلی

    قیمت دلار کاهش یافت و به زیر مرز ۲۳ هزار تومان بازگشت. قیمت سکه امامی نیز با وجود افزایش قیمت طلای جهانی تغییرات منفی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما