فرجام خواستگاری از خانم سخنگو/واکنش سخنگو به خواستگار

کدخبر: 405845
اقتصاد نیوز: پلیس روسیه یک خبرنگار را بابت خواستگاری از ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه این کشور جریمه کرد

ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه، به مراسمی که یک خبرنگار برای خواستگاری از او ترتیب داده بود، واکنش داده است.

این خبرنگار بلغارستانی همراه با دوستانش مقابل وزارت امورخارجه با لباس محلی بلغارستان و تفنگی قلابی مراسمی برای خواستگاری از زاخارووا ترتیب داده بود.

زاخارووا خطاب به این خبرنگار بلغارستانی گفت: «چه می‌توانم بگویم؟ فکر می‌کنم مردان باید خود را کنترل کنند.»

بوریس آنزوف 40 ساله ، اهل بلغارستان است و در نشست های خبری زاخارووا شرکت می کرد او چندی پیش پس از پایان یک نشست به سخنگوی وزارت خارجه یک نقاشی هدیه داده بود.

gettyimages-1124851691-1024x1024

چند روز قبل نیز به همراه چند تن از دوستان خود با تبانچه های اسباب بازی و شمشیر اسب در مقابل وزارت خارجه روسیه از خانم سخنگو خواستگاری کرده بود. اما پس از گزارش این چهار نفر  مقابل وزارت امورخارجه روسیه بازداشت شدند. او هنگام بازداشت خود را خواستگار زاخارووا معرفی کرد.

h_52294069-1165x720

این خبرنگار بلغارستانی در بازجویی خود به پلیس گفت برای «پیشنهاد ازدواج به زاخارووا» به آنجا آمده بود. او همچنین در حساب اینستاگرام خود نوشت: «برای تبریک روز جهانی زن در تاریخ ۸ ماه مارس به آنجا رفتیم، اما زاخارووا بیرون نیامد، ما کمی شادی کردیم و برگشتیم.»

پلیس روسیه این خبرنگار را ۵۰۰ روبل (۷ دلار) جریمه کرده است. زاخارووا نیز در این باره اعلام کرد این مسئله را از طریق دوستان و محافظانش شنیده است.

گفتنی است زاخارووا و این خبرنگار پیشتر نیز همدیگر را می‌شناختند و این فرد به سخنگوی وزارت خارجه روسیه هدایایی نیز داده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما