اعلام دلیل عدم پخش بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2021

کدخبر: 405872
اقتصادنیوز : کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواستی نامتعارف کشورهای غرب آسیا را از تماشای لیگ قهرمانان آسیا 2021 محروم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس؛ بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2021 روز گذشته آغاز شد ولی یک نکته عجیب در این مسابقات وجود داشت. تمام دیدارهای لیگ قهرمانان در هیچ یک از شبکه های معتبر غرب آسیا پخش نشد.

مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از شبکه بین اسپورت قطر هم پخش نشد. این شبکه تمام بازی ها را پوشش می داد و به تمام کشورهای غرب آسیا و خاورمیانه منتشر می کرد.

صدای ژاوی سرمربی سرشناس السد قطر هم از این اقدام عجیب AFC بالا رفت. کاپیتان سابق بارسلونا بعد از تساوی مقابل فولاد اعلام کرد واقعا از AFC تعجب می کنم که چرا این بازی ها در کشورهای غرب آسیا پخش زنده نشد. 

در همین رابطه یک رسانه اماراتی دلیل عدم پخش زنده این مسابقات را زیاده خواهی AFC از شبکه های پخش در این شرایط کرونایی عنوان کرد. سایت «اسپورت» امارات نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا از شبکه های پخش این مسابقات مبلغ نجومی 27 میلیون دلار را به عنوان حق پخش خواسته ولی این شبکه ها نپذیرفتند تا این بازی ها پخش زنده نشود.

باید دید AFC در ادامه بازی ها به این معضل بزرگ پایان می دهد و کشورهای غرب آسیا مخصوصا کشورهای عرب می توانند این بازی ها به صورت زنده تماشا کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما