زمان پیش ثبت‌ نام مدارس شاهد اعلام شد

کدخبر: 406502
اقتصاد نیوز : محمدرضا رزاقی، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی «اول»، «هفتم» و «دهم» را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در خصوص ثبت‌نام مدارس شاهد اظهار کرد: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه زمانی ثبت‌نام پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم مشخص شد.

وی از الکترونیکی بودن فرآیند ثبت‌نام در مدارس شاهد خبر داد و افزود: ثبت‌نام در پایه اول ابتدایی از اول تا 25 خرداد ماه، پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 22 خرداد ماه لغایت 15 تیر ماه و‌ پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا 25 تیر انجام خواهد شد.

رزاقی به تشریح تسهیلاتی که اداره کل شاهد در جهت رفاه حال خانواده‌ها در امر ثبت‌نام فرزندانشان در شرایط کرونایی ارائه می‌دهد، اشاره و تصریح کرد: خانواده‌ها می‌توانند با ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم، اقدام کنند.

 وی ادامه داد: پس از اتمام مهلت تعیین شده برای پایه‌های مختلف، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند پس از اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت می‌گیرد، جهت ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه کنند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تأکید بر این که ثبت نام در مدارس شاهد، فقط از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir  انجام می‌شود، گفت: زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان میان پایه مدارس شاهد، از اول تا دهم مرداد به صورت حضوری، در مدارس انجام خواهد شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما