راز قتل مرد ۴۸ ساله در خمین فاش شد

کدخبر: 406577
اقتصاد نیوز : راز قتل مردی که در منزل پدری خود در یکی از محله‌های شهرستان خمین با شلیک گلوله به قتل رسیده بود بر ملا شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، بهزاد فکوری اظهار کرد: در روزهای پایانی بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع قتل مردی ۴۸ ساله با شلیک گلوله در منزل پدری خود در یکی از محله‌های شهرستان خمین، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با بکار گیری روش‌های علمی و در تحقیقاتی تخصصی به سرنخ‌هایی از دست داشتن همسر مقتول در این قتل، دست یافتند که با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، او برای انجام بازجویی به پلیس آگاهی احضار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین افزود: همسر مقتول با مشاهده دلایل و مستندات موجود در پرونده لب به بیان حقایق گشود و چنین اذعان داشت که به دلیل اختلافات خانوادگی با همکاری فردی که از مدتی پیش با او آشنا شده همسرش را به قتل رسانده است.

فکوری بیان کرد: با توجه به ارائه دلایل معتبر مبنی بر انجام قتل از سوی همدست همسر مقتول کارآگاهان در عملیاتی این فرد را نیز شناسایی دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.

وی گفت: فرد دستگیر شده که مردی ۴۱ ساله است در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی بود ولی در نهایت در برابر ادله و مستندات قانونی پلیس در نهایت به طرح نقشه قتل با مشارکت همسر مقتول و سپس تهیه سلاح و ارتکاب این قتل اعتراف کرد.

فکوری ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس یک قبضه سلاح کلت کمری که در این قتل مورد استفاده بود در بازرسی از منزل قاتل کشف شد.

وی در پایان بر تاکید بر اینکه هیچ گونه اعمال خلاف قانون و هنجارشکنانه ای از چشمان تیز بین پلیس و قانون دور نخواهد ماند افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرنده به دستگاه قضائی معرفی و برای سیر مراحل قانونی با صدور قرار روانه زندان شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما