تصاویری حیرت انگیز از پرتاب یک موشک در آسمان

کدخبر: 407769
اقتصاد نیوز : موشک فالکون ۹ اسپیس ایکس روز گذشته دقایقی پس از پرتاب مناظر حیرت انگیز و باورنکردنی از خود هنگام طلوع آفتاب در آسمان ایجاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران، موشک فالکون ۹ شرکت اسپیس ایکس که روز گذشته کپسول کرو دراگون حامل چهار فضانورد به مقصد ایستگاه فضایی بین‌المللی را حمل کرد، در دقایق اولیه پرتاب جذاب‌ترین منظره‌های موشکی را در آسمان به نمایش گذاشت. این تصاویر هنگام طلوع خورشید از مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا ثبت شده است.

کپسول کرو ۲ روز گذشته فضانوردارن ناسا، مگان مک آرتور، شین کیمبرو، آکیهیکو هوشیده، فضانورد ژاپنی و توماس پسکت، فضانوردان اروپایی را به ایستگاه فضایی حمل کرد که طبق برآورد‌ها ظهر امروز به مقصد خواهند رسید.

استیو جورزسیک، مدیر ناسا در جریان پخش مستقیم این رویداد گفت: پرتاب‌های Predawn همیشه شگفت انگیز هستند. دیدنش هیجان انگیز بود.

اما ناظران آسمان و علاقه‌مندان به فضا روز گذشته شاهد صحنه‌های واقعا باور نکردنی در آسمان بودند. موشک و فضا پیما پس از پرتاب که در نزدیکی محل پرتاب قابل مشاهده بودند، این مناظر زیبا را هنگام طلوع آفتاب در آسمان رقم زدند. 

تصاویری که در ادامه تماشا می‌کنید مربوط به این رویداد خارق‌العاده است؛ 

فالکون 9

فالکون 9

فالکون 9

فالکون 9

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما