معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خبر داد

دستگیری ۹۸ نفر از گردانندگان سایت‌های قمار در مشهد

کدخبر: 407877
اقتصادنیوز :‌معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از شناسایی ۱۰ مرکز قمار و دستگیری ۹۸ نفر از گردانندگان سایت‌های قمار در مشهد خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،ولی قنبری‌راد با اشاره به دستگیری شبکه گردانندگان قمارخانه‌ها در سطح استان طی چند روز اخیر گفت: با همکاری ارزشمند ضابطان دستگاه قضایی بزرگترین شبکه سازمان‌یافته قمار متلاشی و در همین رابطه  ۱۸نفر سرکرده باند و ۸۰ نفر قمارباز دستگیر شدند. 

سرپرست دادسرای ناحیه ۲ مشهد افزود: این افراد که به صورت شبکه‌ای و سازمان‌یافته اقدام به قمار می‌کردند با دایر کردن مراکز مختلف به اعمال خلاف قانون مبادرت داشتند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این افراد دارای سابقه و برخی جزو اراذل و اوباش بوده و تامین امنیت بازی‌های قمار را نیز برعهده داشته و تاکنون اموال زیادی از شهروندان را حیف و میل کرده بودند .

بر اساس اعلام مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، از این مراکز اقلامی همچون آلات اختصاصی قمار، موادمخدر،مشروبات الکلی، انواع سلاح سرد،سلاح گرم ،مهمات سلاح گرم جنگی و دستگاه های pos نیز کشف و ضبط شده است. همچنین کلیه اقدامات قانونی لازم در دست اجراست و قرار قانونی مناسب در مورد متهمان توسط بازپرس شعبه ۲۱۰ صادر وتحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما