هیجان را با مسابقه هرم طلایی کسب کنید

کدخبر: 407880
اقتصادنیوز :‌ مسابقه رادیویی "هرم طلایی" از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی سولماز عطایی از ساعت 16 و 5 دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود که در قالب پرسش و پاسخ از شنوندگان، تغذیه صحیح آموزش داده می شود.

به گزارش اقتصادنیوز ، ایده مسابقه رادیویی هرم طلایی برگرفته از هرم غذایی است که در چهار طبقه طراحی شده است. این طبقات شامل غلات، میوه و سبزی، پروتئین و چربی و شیرینی هاست. به گفته سولماز عطایی، تهیه کننده در هر طبقه دو شنونده با یکدیگر رقابت می کنند و سئوالات تلفنی از آنها پرسیده می شود و باید پاسخ بدهند. اگر حداقل امتیاز یعنی 90 امتیاز و یک ستاره بگیرند، می توانند وارد قله شوند.

چهار صندوق طلایی در بخش قله وجود دارد که شنوندگان با پاسخ دادن به سئوالات می توانند امتیازات این صندوق را کسب کنند و به فینال راه پیدا کنند و در نهایت نفر برگزیده انتخاب شود. 

هدف از تولید مسابقه هرم طلایی، آموزش تغذیه سالم به شنوندگان است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 و پنج دقیقه تا 16 و 25 دقیقه پخش می شود. همچنین این برنامه مورد توجه و بازخورد شنوندگان قرار گرفته و جزو برنامه های منتخب آنهاست. رضا شجاعی مجری، زهرا گلرخی سردبیر و نویسنده، حمید الهیاری بازیگر و پیام حسین زاده کارشناس هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما