مادر بی خیال، مرگ کودکش را در حمام رقم زد

کدخبر: 408218
اقتصاد نیوز : مادر جوان که سرگرم تلفن همراهش شده بود مرگ دلخراش فرزندش را در داخل حمام رقم زد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن انگلیسی که با رها کردن کودکش در حمام مرگ وی را رقم زده است به زندان محکوم شد. پس از آنکه «سیمون پِری» پسر ۵ ماهه اش «رِنزو لِیک» را به مدت ۴ دقیقه در حمام رها کرد این کودک با سقوط به داخل آب غرق شد. این اتفاق در ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۹ رخ داد.

این زن پس از بازگشت به حمام پسرش را در حالی که در آب افتاده بود پیدا کرد. او با تیم اورژانس پزشکی تماس گرفت، اما آن‌ها موفق به نجات جان کودک نشدند. این مادر ۲۷ ساله برای استفاده از تلفن همراهش و چت کردن در واتس آپ برای چند دقیقه حمام را ترک کرده بود.

krbexQDkapRC

این زن در بازجویی پلیس ترک کردن حمام برای صحبت کردن با تلفن همراه را انکار کرد. این در حالی بود که او به تیم اورژانس پزشکی در شب حادثه گفته بود که برای چند دقیقه فرزندش را در حمام تنها گذاشته بود.

قاضی «آدرین لوکینگ»، در جلسه دادگاه خطاب به این زن گفت: «شما در شب حادثه به اورژانس زنگ زدی تا جان پسرت را نجات دهی. تو به پزشکان گفتی که برای چند دقیقه کودک را در حمام رها کرده بودی و این جرم تو است.»

mQsQNlsZuv2Q

دادگاه نورث همتون شِر پس از شنیدن دفاعیات پری، این زن را به جرم سهل انگاری در مراقبت از فرزندش به ۲۲ ماه زندان محکوم کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما