پیش بینی هوای تهران در هفته بعد؛ در انتظار بارش باران

کدخبر: 409003
از بعداز ظهر شنبه بانفوذ سامانه بارشی وضعیت جوی استان تهران در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه هوای استان تهران در دو روز آینده صاف تا نیمه ابری و گاهی با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود گفت: از بعداز ظهر شنبه بانفوذ سامانه بارشی وضعیت جوی استان تهران در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک مورد انتظار است.

مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران  اظهار کرد: طبق داده‌های هواشناسی آسمان تهران صاف تا نیمه ابری در دو روز آینده پیش‌بینی می‌شود. 

وی گفت: هوای امروز تهران گاهی با وزش باد شدید و در ارتفاعات با رگبار پراکنده همراه است و از بعداز ظهر شنبه با نفوذ سامانه بارشی وضعیت جوی استان تهران با آسمانی ابری و در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک مورد انتظار است. 

مدیرکل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه روزهای یکشنبه و دوشنبه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود، بیان کرد: بیشینه دمای هوای امروز در ۳۱ درجه سانتیگراد در ورامین و کمینه دمای هوا با  ۸ درجه سانتیگراد در آبعلی و فیروزکوه است. 

جلالی در ارتباط با میزان بارندگی‌ها در ۲۴ ساعته گذشته تصریح کرد: بیشترین میزان بارندگی در فیروزکوه با ۲/۱ میلیمتر و پس از آن به ترتیب آبعلی با ۱ میلیمتر، دماوند با ۰/۴ و ورامین با ۰/۳ میلیمتر به خود اختصاص دادند. 

از دست ندهید
بلیط هواپیما