ترس ترکیه از روابط تهران و ریاض

تکذیب خبر انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط ایران

کدخبر: 410968
اقتصاد نیوز : سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا ادعای خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال نیروی نظامی از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا بامداد امروز (یکشنبه) خبر منتشر شده توسط خبرگزاری آناتولی مبنی بر انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط نیروهای نظامی ایران را تکذیب و اعلام کرد: چنین ادعایی نشانه کم اطلاعی از واقعیت‌های میدانی است.

این سفارتخانه همچنین اعلام کرد که این ادعای ساختگی با رویکرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به جنگ فاجعه بار و غیرانسانی علیه مردم یمن تعارض دارد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران همچنین عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره خواهان پایان این جنگ بوده و از تلاش‌های سازمان ملل در جهت دستیابی به راهکار سیاسی حمایت کرده است.

گفتنی است خبرگزاری آناتولی با انتشار خبری مدعی شده که ایران برای تقویت حوثی‌ها در یمن ۱۲۰ نیروی سوری را از استان دیرالزور به یمن اعزام کرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛احتمالا خبر کذب خبرگزاری دولتی وابسته به حزب عدالت توسعه به این خاطر است که اردوغان دل خوشی از مذاکره ایران و عربستان ندارد و حالا به اینگونه اخبار و جوسازی رسانه ای روی آورده اند تا بلکه سنگی در مسیر این دو کشور بیندازند.

سفارت ایران در آنکارا خبر انتقال نیرو از سوریه به یمن توسط ایران را تکذیب کرد/وقتی ترکیه از روابط ایران و عربستان هراس دارد!

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما