بررسی آخرین تحولات در سرزمین‌های اشغالی

تماس تلفنی دبیر کل جهاد اسلامی با سردار قاآنی

کدخبر: 412582
اقتصاد نیوز : زیاد نخاله، در تماس تلفنی با سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران درباره تحولات اخیر سرزمین‌های اشغالی به گفتگو پرداخت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زیاد نخاله، دبیر کل جهاد اسلامی طی تماس تلفنی با سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به گفتگو پرداخت.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در این تماس درباره آخرین تحولات و درگیری‌هایی که طی روز‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی در حال رخ دادن است، به رایزنی پرداختند.

سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران طی ساعات گذشته با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس نیز بصورت تلفنی به گفتگو پرداخت و پاسخ موفق مقاومت به تجاوز دشمن صهیونیستی و دفاع از ملت فلسطین را ستود.

گروه های مقاومت چند روزی است که آتش را به سوی تل آویو و مناطق اشغالی گشوده اند و قصد دارند تا انتقام چندین ساله قدس و مسجد الاقصی را از رژیم صهیونیستی بگیرند، به گونه ای که گفته می شود خسارات وارده به اسرائیل به اندازه نیمی از خسارات وارده در درگیری سال ۲۰۱۴ برآورد شده، که بیش از ۵۰ روز به طول انجامید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما