حریق گسترده در محل نگهداری لاستیک‌های ضایعاتی

کدخبر: 412996
اقتصادنیوز :‌سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق گسترده در محل نگهداری لاستیک‌های ضایعاتی در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا ،جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۲۹ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک قطعه زمین بزرگ که محل نگهداری لاستیک بود به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه این محدوده خارج از محدوده استحفاظی شهرداری و آتش‌نشانی شهر تهران است، ادامه داد: این حادثه در بزرگراه آزادگان محله علی‌آباد قاجار نرسیده به پمب بنزین اتفاق افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه ۴ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی کف به محل حادثه اعزام شد، تصریح کرد: محل آتش‌سوزی محلی برای نگهداری ناایمن لاستیک‌های ضایعاتی بود، انواع لاستیک‌های مستهلک در این زمین  نگهداری می‌شد.

ملکی با بیان اینکه بخشی حدود ۲ هزار متر در این زمین دچار حریق شده بود، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان از چند نقطه عملیات را آغاز کرده و توانستند به سرعت عملیات را تحت کنترل قرار دهند.

وی ادامه داد: کماکان نیروها در حال انجام عملیات هستند و چنانچه اتفاق خاصی نیفتد آتش‌نشانان دقایقی دیگر کار لکه‌گیری و ایمن‌سازی را آغاز خواهند کرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما