رهبر انقلاب سفر چندساعته به مشهد را نپذیرفتند

کدخبر: ۴۱۳۰۱۰
اقتصادنیوز : تولیت آستان قدس رضوی گفت: حدود ۱۷ ماه شرایط بحرانی و بسیار سخت و پیچیده‌ای که همه مردم کشور با پدیده‌ای خطرناک و عجیب روبرو بودند مجموعه کادر پزشکی و درمان کشور بسیار خوب مدیریت شد، آن‌هم در شرایطی که کشور با تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی دشمنان روبه‌رو بود، توفیق اداره و مدیریت خوب مهار کرونا در چنین شرایطی بیشتر به معجزه شبیه است.
رهبر انقلاب سفر چندساعته به مشهد را نپذیرفتند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،تولیت آستان قدس رضوی گفت: به لطف خداوند متعال، جمهوری اسلامی در قضیه مدیریت کرونا سربلند بیرون آمد و خوش درخشید و کارنامه موفق و قابل قبولی را ارائه کرد، لذا از همه‌کسانی که در این عرصه تلاش کردند به سهم خود تشکر می‌کنم.

مروی به نقش حمایت‎های بی‌دریغ رهبر معظم انقلاب در شکل‌گیری وفاق ملی و کسب توفیق در مهار ویروس کرونا در کشور اشاره و ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب با هوشمندی تمام، بسیاری از موانع را از پیش پای مسئولان و سیاست‌گذاران کشور برداشتند و بابیان و عمل خود مسئولان را در مقابله با این ویروس منحوس کمک کردند که باید قدردان آن باشیم.

وی بابیان اینکه رهبری معظم انقلاب تمام مسئولان را به همکاری با ستاد کرونا سفارش و خود بیش از همه با این ستاد همکاری کردند، تصریح کرد: رهبری، مردم و مسئولان را مکلف به اجرای سیاست‌های ستاد کرونا کردند و خود پیش از همه به این سیاست‌ها عمل کردند، مجالس مذهبی ایشان در ایام ماه محرم و فاطمیه الگویی از برگزاری مراسم مذهبی همراه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بود، که نشان داد می‌شود ضمن رعایت کامل ضوابط بهداشتی، مراسم مذهبی را نیز برگزار کرد؛ این امر برآمده از آن نگاه فقهی کارآمد و به‌روز است که برای فقه ما بسیار ارزشمند است.

تولیت آستان قدس رضوی بابیان اینکه حدود دو سال است رهبری معظم به حرم مطهر رضوی مشرف نشدند، اظهار کرد: رهبری معظم انقلاب مقید بودند هرسال برای زیارت به مشهد مقدس مشرف شوند و از این مضجع نورانی نشاط و روحیه معنوی کسب کنند، اما برای عمل به مصوبات ستاد کرونا دو سال است که به حرم مطهر مشرف نشده‌اند.

وی ادامه داد: سال گذشته خدمت رهبر معظم رسیدم و از ایشان برای سفری حتی چندساعته به مشهد دعوت کردم، ایشان فرمودند: «وقتی من مردم را به رعایت دستورات ستاد کرونا ملزم می‌کنم، چگونه می‌توانم خود به آن عمل نکنم.»

 UerHBBWshgG3

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید