واریز باقیمانده سود سهام عدالت زیر سایه ضرب و شتم کارمند بانک رفاه!

کدخبر: 413237
اقتصاد نیوز : در این گزارش بخشی از اخبار پربازدید امروز آمده است.

به گزارش اقتصادنیوز،انتشار یک فیلم با صحنه هایی دلخراش در فضای مجازی؛کتک خوردن یک زن در یکی از شعب بانک رفاه کارگران سر و صدای زیادی را به راه انداخت.

البته و به گفته  مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک رفاه کارگران  فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به تیرماه سال 99 است و در همان زمان و پس از اطلاع مدیریت بانک، کارمند مذکور به فوریت از کار تعلیق و با ارجاع پرونده به کمیته انضباطی بانک، نامبرده از بانک اخراج شده است.

طبق مستنداتِ پلیس مطابق با فیلم دوربین‌های مداربسته داخل شعبه، در روز حادثه، آن خانم با مدرکی جعلی قصد برداشت وجه داشتند، اما بعد از مخالفت کارمند بانک، ایشان اقدام به برهم زدن نظم بانک، شکستن شیشه‌‌های داخل بانک و فحاشی کرد و در نهایت آن اتفاق تلخ از طرف یکی از کارمندان شعبه رقم خورد.

فرهی ادامه داد: قطعا رفتار کارمند سابق بانک، به هیچ وجه قابل پذیرش نبود و خط قرمز بانک رفاه، حفظ کرامت مشتریان و رعایت دقیق منشور اخلاقی بانک، بوده، هست و خواهد بود.

مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک رفاه در پایان گفت: اینکه چرا با گذشت نزدیک به یک سال از این ماجرا و برخورد قاطع بانک با فرد خاطی، این ویدیو دوباره در فضای مجازی منتشر شده، قابل تامل است، اما لازم می‌دانم همینجا یک بار دیگر از طرف بانک رفاه بابت این رویداد تلخ عذرخواهی کنم و اطمینان بدهم که همه تلاش همکاران ما ارتقای سطح خدمت رسانی به ارباب رجوع و حفظ کرامت مشتریان عزیز است.

نخستین مرحله از واریز سود سهام عدالت برای سهامداران ۲ روش مستقیم و غیرمستقیم در تاریخ ٢٨ اسفند ماه سال ٩٩ انجام شد و دارندگان سهام ۵۰۰ هزار تومانی، رقمی حدود ۲۰۰ هزار تومان دریافت کردند و برای دارندگان سهام یک میلیون تومانی دو برابر سود سهام ۵۰۰ هزار تومانی پرداخت شد که رقم آن ۴۰۰ هزار تومان بود.

با وجود آنکه طی سال‌های گذشته سود سهام عدالت به طور یکجا به حساب سهامداران واریز شده است اما مشاهده شده از یک سال گذشته و با آزادسازی سهام عدالت،واریز سود سهامداران با مشکلات اساسی روبرو شده است به  طوری که علی رغم واریز ۵۰ درصد سود اولیه که با اما و اگر و مشکلات زیادی صورت گرفت هنوز تکلیف بخش دوم آن مشخص نشده و سهامداران در یک سردرگمی قرار گرفته اند.. 

حدود دو ماه پیش  در تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۰ بود که محمد علی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس اعلام کرد که سازمان بورس تمام تلاش لازم را انجام خواهد داد که قبل از ماه مبارک رمضان سود سهام عدالت را به حساب سهامداران واریز شود اما این مصاحبه در حد یک وعده باقی مانده است و سود سهام عدالت نتوانست کام سهامداران را تا قبل از ماه مبارک رمضان شیرین کند.

مسئولان بورس به این نتیجه رسیده اند که فعلا خبری از بهبود بازار نیست و بهتر است عرضه اولیه سهام را در همین بازار قرمز و بدحال انجام دهند!طبق اطلاعیه منتشر شده توسط فرابورس ، روز چهاشنبه این هفته یعنی ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۶۵ میلیون سهام شرکت تولید و توسعه سرب و فولاد ایرانیان با نماد فتوسا در بازار فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

در این عرضه هر نفر می‌تواند تا سقف ۱۳۰ سهم به قیمت حداکثر ۷۸۴۲ ریال سفارش خرید ثبت کند. موضوعی که نشان می‌دهد حداکثر نقدینگی لازم برای شرکت در این عرضه اولیه حدود ۱۰۲ هزار تومان است. در صورت مشارکت تو میلیون نفری، به هر نفر نهایتا ۳۲ سهم فتوسا به ارزش ۲۵ هزار تومان تعلق خواهد گرفت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما