کارزاری با ۲۰ هزار امضا برای جلوگیری از کشتار سگ‌ها

کدخبر: 413293
اقتصادنیوز : پس از ماجرای کشتن سگ‌ها در تبریز گروهی از طرفداران حقوق حیوانات با راه‌اندازی کارزاری خواهان رسیدگی به عملکرد شهرداری‌ها در زمینه کنترل جمعیت حیوانات شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ،نزدیک به ۲۰ هزار نفر این کارزار را امضا کرده‌اند. در متن این کارزار که خطاب به ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس نوشته شده است آمده:

« سال‌هاست خشونت علیه حیوانات مظلوم و زبان‌بسته که توسط خالق بی‌همتا زندگی داده شده‌اند، در تمام این مرز و بوم پاک رواج یافته و دل مردم ایران از این قبیل کشتارها خون است.

ما، جمعی از مردم ایران، خواستار رسیدگی و منع اعمال خشونت و کشتار توسط شهرداری‌های هر شهر هستیم و قاطعانه درخواست عقیم‌سازی و کنترل جمعیت حیوانات را داریم. این حیوانات بی‌پناه مظهر عشق الهی هستند و ما انسان‌ها با ساخت شهرها به محل زیست حیوانات هجوم آورده‌ایم و حداقل کار این است که از زندگی و جان این حیوانات حفاظت کنیم.

در پایان مؤکداً درخواست رسیدگی به موضوع خشونت علیه حیوانات و خصوصاً مورد اخیر در تبریز هستیم و درخواست داریم برخورد قاطع و اقدامات بازدارنده در این زمینه صورت گیرد.»

این کارزار تا ۲۵ تیرماه در آدرس (https://www.karzar.net/dogs) در حال جمع‌آوری امضاست.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما