یک نماینده مجلس: فردی با نام من اخاذی می کند

کدخبر: 413394
اقتصاد نیوز : رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: مدتی است فردی با اسم بنده به اداره‌ها زنگ می‌زند و از آنها اخاذی می‌کند که باید با وی برخورد شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: متاسفانه نزدیک به ۷ ماه است که فردی با اسم بنده به اداره های مختلف زنگ می زند و اخاذی می کند.

وی بیان کرد: بنده این موضوع را به دستگاه های امنیتی وحراست مجلس گفتم و تقاضای بنده این است که هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی هم به این موضوع ورود کند چرا که این فرد آبروی بنده را می برد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین اخیراً طرح بانکداری اسلامی در مجلس به تصویب رسید و برخی افراد نقطه نظراتی در این باره داشتند که عصر روز گذشته جلسه ای ۴ ساعته در این باره برگزار کردیم که همه نقطه نظرات خود را مطرح کنند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما این نشست ها را باز هم برگزار خواهیم کرد تا نظرات موافقان و مخالفان در مورد این طرح مهم اتخاذ شود.

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: بالاخره حسن شهرت هم دردسر دارد و برخی از حسن شهرت شما استفاده می کنند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلای تهران؛

    اقتصادنیوز: امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ دامنه نوسان دلار در بازار متشکل ارزی کاهش یافت، این امر می‌تواند تحت تاثیر فضای بازار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما