آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات 1400

کدخبر: 413508
اقتصاد نیوز : موسوی گفت: همه تلاش مجموعه وزارت کشور بر این است که با اولویت و حفظ سلامت و جان مردم، انتخاباتی مشارکتی و در شان نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور با تشریح این موضوع که هجدهمین جلسه ستاد انتخابات کشور با حضور جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در محل وزارت کشور برگزار شد؛ گفت: در جلسه امروز آخرین تمهیدات اجرایی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال جاری بحث و گفت‌وگو شد و طبق گزارش ارائه شده بسترها و شرایط برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر قانونی کاملا آماده است و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

موسوی با تشریح این امر که رویکرد وزارت کشور بر دو مدار قانونمداری و بی طرفی است؛ گفت: قانون چراغ راهنمای عمل وزارت کشور است و طبق تاکیدات وزیر کشور، همه مجریان درگیر در انتخابات بر محور قانون عمل خواهند کرد.

موسوی همچنین گفت: خوشبختانه با تمهیدات پیش بینی شده در محل ثبت نام وزارت کشور و البته همراهی داوطلبان ریاست جمهوری، روند ثبت نام‌ها به نحو مناسبی صورت گرفت و مدارک همه داوطلبان طبق موعد قانونی به شورای نگهبان جهت بررسی تایید صلاحیت ارسال شد.

موسوی تشریح کرد: به مراتب اعلام شورای نگهبان، اسامی نامزدهای تایید شده به اطلاع عموم مردم ایران رسانده می‌شود و فرآیند تبلیغات در بازه زمانی مشخص آغاز می‌شود.

موسوی در پایان خاطر نشان کرد: همه تلاش مجموعه وزارت کشور بر این است که با اولویت و حفظ سلامت و جان مردم، انتخاباتی مشارکتی و در شان نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

قابل ذکر است در جلسه امروز خوش اقبال رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه به عنوان مهمان جلسه حضور داشت و به ارائه گزارش در خصوص وضعیت استان کرمانشاه در حوزه انتخابات پرداخت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما