احتمال برقراری آتش بس در غزه از روز جمعه

کدخبر: 413555
اقتصاد نیوز : اراضی اشغالی فلسطینی طی روزهای اخیر شاهد درگیری میان جوانان فلسطینی و نیروهای صهیونیستی و شهرک نشینان بوده است. در شهرهای عرب نشین فلسطین اشغالی نیز ناآرامی ها و درگیری های بسیاری روی داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه الجزیره اعلام کرد، رسانه های رژیم صهیونیستی چهارشنبه از احتمال اجرای آتش بس در غزه از جمعه خبر دادند.

رسانه های رژبم صهیونیستی گزارش دادند، آتش بس در غزه احتمال دارد از عصر جمعه اجرایی شود.

این در حالی است که شبکه ۱۳ تلویزیونی رژیم صهیونیستی پیش تر گزارش داده بود که به دستور بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حملات علیه غزه امشب به صورت شدیدتری ادامه می یابد که به گفته این رسانه صهیونیستی نشان از نزدیک بودن اعلام آتش بس است.

در همین حال حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطین طی ساعات گذشته به شهرک های صهیونیستی ادامه داشته است. به طوری که در پی حمله راکتی گروه‌های فلسطینی به سدیروت، برق بخشی از مناطق این شهرک قطع شد.

همچنین حملات هوایی رژیم صهیونیستی نیز در ساعات آخیر به غزه و مناطق مسکونی و زراعی این باریکه نیز ادامه داشت.

اراضی اشغالی فلسطینی طی روزهای اخیر شاهد درگیری میان جوانان فلسطینی و نیروهای صهیونیستی و شهرک نشینان بوده است. در شهرهای عرب نشین فلسطین اشغالی نیز ناآرامی ها و درگیری های بسیاری روی داده است.

از هفته گذشته و در پی حملات صهیونیست ها به فلسطینی ها در محله شیخ جراح در شرق بیت المقدس، که به مسجد الاقصی هم کشیده شد، نیروهای مقاومت فلسطینی وارد عمل شده و اسرائیل را هدف صدها موشک و راکت خود قرار داده اند.

در حالی حملات علیه غزه ادامه دارد که رژیم صهیونیستی حملات گسترده و وحشیانه ای را علیه مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت می دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما