اولین مصاحبه تکان دهنده پدر و مادر بابک خرمدین درباره قتل دختر و دامادشان

کدخبر: 413620
اقتصاد نیوز : عاملان جنایت بابک خرمدین که پدر و مادر سالخورده او بودند جسد وی را مثله کرده و در سطل زباله در فاز سوم اکباتان، آریاشهر و شهرک غرب انداختند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جام جم، پدر و مادر بابک خرمدین از انگیزه‌های خود برای قتل پسر، دختر و دامادشان گفتند.

پرونده قتل بابک خرمدین، با اعتراف پدر و مادرش به دو جنایت دیگر وارد فاز هولناک‌تری شد. این زوج سالخورده در تازه‌ترین اعتراف خود، به قتل دختر و دامادشان اعتراف کردند بابک خرمدین ۴۷ ساله، کارگردان سینمای ایران بود که شامگاه شنبه بیست‌وپنجم اردیبهشت امسال از سوی والدینش به قتل رسید. عاملان جنایت که پدر و مادر سالخورده او بودند جسد وی را مثله کرده و در سطل زباله در فاز سوم اکباتان، آریاشهر و شهرک غرب انداختند. این زوج شش ساعت بعد از آن‌که بخشی از جسد پسرشان از سوی پلیس در سطل زباله فاز سوم اکباتان تهران کشف شد، در خانه‌شان در فاز اول اکباتان بازداشت شدند.

آن‌ها بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران سکوت خود را شکستند و گفتند که بعد از مسموم کردن پسرشان او را به قتل رسانده‌اند. با دستگیری این زوج و افشای راز قتل کارگردان جوان، تیم جنایی متوجه ناپدید شدن مرموز دختر و داماد این خانواده در سال‌های گذشته شدند. فرامرز ۵۵ ساله در سال ۱۳۹۰ و همسرش آرزو ۴۳ ساله در سال ۱۳۹۷ ناپدید شده بودند. ناپدید شدن این زوج و همچنین خونسردی متهم که تاکید داشت اگر دستگیر نمی‌شدم، فرزندان دیگرم را هم می‌کشتم باعث شد بازپرس احتمال دهد این زوج مرتکب قتل دختر و داماد خود شده‌اند؛ بنابراین به تحقیقات از آن‌ها ادامه داد تا این‌که متهمان شامگاه سه‌شنبه سکوت خود را شکستند و راز قتل دختر و داماد خود را فاش کردند و گفتند آن دو را نیز مسموم کرده و بعد از کشتن مثله کرده و در سطل‌های زباله انداختند. همچنین در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، داماد کشته شده، خواهرزاده پدر خانواده است. با توجه به اعتراف‌های تکان‌دهنده این زوج آن‌ها دیروز برای ادامه تحقیقات نزد سرپرست دادسرای جنایی تهران منتقل شدند و به تشریح سه جنایت خود پرداختند.

د اکوایران ببینید: لایحه دولت علیه فرزندکشی

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما