ریزش مرگبار تونل در آزادراه تهران - شمال/دو کشته و یک مصدوم

کدخبر: 414124
اقتصاد نیوز : رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه محل حادثه در خارج قسمت بهره‌برداری شده آزادراه تهران- شمال بود، درباره علت این حادثه نیز گفت: علت این حادثه را متخصصان و کارشناسان عمرانی باید اعلام کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از مرگ دو تن درپی ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال خبر داد.

مهدی ولی‌پور دراین باره گفت: ظهر امروز حادثه یزش تونل در کیلومتر ۶۰ بزرگراه تهران-شمال محدوده تونل ۲۳ به جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن عوامل سازمان امدادونجات به همراه سگ‌های زنده یاب به محل حادثه که در نزدیکی روستای کوشک شهرستانک بود اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه درپی این حادثه دو تن جان خود را از دست دادند، گفت: پیکر یکی از این افراد از زیرآوار خارج شده و محل پیکر فرد دوم نیز شناسایی شده و حفاری برای خارج کردن جسد در حال انجام است.

به گفته ولی‌پور درپی این حادثه یک نفر نیز دچار مصدومیت شده بود که به بیمارستان منتقل شدند.

رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه محل حادثه در خارج قسمت بهره‌برداری شده آزادراه تهران- شمال بود، درباره علت این حادثه نیز گفت: علت این حادثه را متخصصان و کارشناسان عمرانی باید اعلام کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما