آخرین خبر از وضعیت سورنا ستاری پس از مشکل قلبی

کدخبر: 414150
اقتصاد نیوز : سورنا ستاری روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اندیشه ۲ شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بدلیل بروز مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، وضعیت سلامت سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری که روز شنبه در جریان سفر به اصفهان بدلیل مشکل قلبی به بیمارستان تخصصی شهید چمران این شهر منتقل شده بود، مساعد است.

سورنا ستاری روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اندیشه ۲ شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بدلیل بروز مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد.

 رییس این شهرک شبانگاه شنبه گفت: حال آقای ستاری پس از انتقال به بیمارستان مساعد شد و بعد از انجام آزمایش کامل به تشخیص گروه پزشکی، نیازی به بستری کردن وی نبود.

جعفر قیصری افزود: معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در صحت و سلامت با پرواز ساعت ۱۹:۱۵ امشب راهی تهران شد.

همچنین یک منبع آگاه در بیمارستان شهید چمران اصفهان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: وضعیت جسمی معاون رییس جمهوری بگونه‌ای بود که نیاز به بستری نداشت و فقط چند آزمایش انجام شد.

به گزارش ایرنا، امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ساختمان اندیشه ۲ در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هزینه ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا و استقرار ۳۰ شرکت فناور افتتاح شد.

 سورنا ستاری در سفر خود به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از محصولات دانش بنیان مختلف مانند اتاق رویشگر خوراک دام هیدروپوتیک، شیر فوق ایمن علیه ویروس کرونا و سیستم های تنفسی، پارک تجهیزات پزشکی و سلامت و کارگاه های جدید تجاری سازی و فناوری نیز بازدید کرد.

وی در سفر به اصفهان از تعدادی از شرکت های مستقر در شهرک صنعتی جی نیز بازدید و طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان را افتتاح کرد.

بازدید از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و افتتاح مرکز "اسنواتک" در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان در زمره دیگر برنامه های سفر سورنا ستاری به اصفهان بود.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به‌عنوان نخستین سازمان مؤسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با هدف حمایت و هدایت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان آغاز کرد.

اکنون بیش از ۵۸۰ شرکت دانش‌بنیان و واحد فناور با اشتغال بیش از هفت هزار و ۸۰۰ دانش‌آموخته دانشگاهی در این شهرک مستقر است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما