برادر بابک خرمدین چطور نجات پیدا کرد؟

کدخبر: 414825
اقتصاد نیوز : پلیس پیشگیری تهران در ماجرای نجات معجزه آسای افشین خرمدین نقش مهمی داشت و نگهبان ساختمان ناجی افشین خرمدین شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، افشین خرمدین در خانه شان در یک قدمی مرگ قرار داشت که نگهبان ساختمان در تماس پلیس جان دوباره به وی بخشید.

 پلیس پیشگیری تهران در ماجرای نجات معجزه آسای  افشین خرمدین  نقش مهمی داشت و نگهبان ساختمان ناجی افشین خرمدین شد.

سرهنگ “وحید سلطانی پاجی” در خصوص نجات معجزه آسای افشین خرمدین از  مرگ ، بیان داشت: صبح روز یکشنبه اطلاع رسانی  پلیس  پیشگیری تهران برای تحقیق و کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث های اجتماعی انجام دهد و به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران  کلانتری ۱۳۵ آزادی  برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

وی افزود: رئیس  کلانتری ۱۳۵ آزادی  با توجه به اینکه هیچ شماره ای از  خانواده خرمدین  در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد و با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که “افشین”،  برادر بابک خرمدین  در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می شود که به جلوی درخانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را از او بگیرد.

نجات از مرگ افشین خرمدین

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران اظهار داشت: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم رفته که متوجه باز بودن در خانه می شود و هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شوند و نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، نگهبان وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می شود.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفته که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد.

این مقام پلیسی عنوان داشت: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند  مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود احتمال می رفت افشین خرمدین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما