تمجید اوباما از ستاره فوتبال انگلیس

کدخبر: 415356
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور سابق آمریکا به صورت تلفنی با مارکوس راشفورد مهاجم یونایتد به صحجبت پرداخت و تاثیر او در اجتماع را مورد تمجید قرار داد.

به گزارش اقتصادینوز به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، باراک اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا با مارکوس راشفورد مهاجم منچستریونایتد صحبت کرده و او را به خاطر کارهایی که در زمینه مسائل اجتماعی انجام داده ستایش کرده است.

راشفورد ستاره انگلیسی در گفت‌وگوی آنلاین که توسط Penguin Books ترتیب داده شده بود، با اوباما ملاقات کرد و درباره موضوعاتی مانند تأثیر مثبت مطالعه صحبت کرد.

این مهاجم گلزن سال گذشته پیشتاز مبارزه با فقر غذایی کودکان در انگلیس در طی شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا بود و یک باشگاه کتاب راه اندازی کرده است تا کودکان محروم بیشتر بخوانند.

اوباما گفت: بسیاری از جوانانی که من ملاقات می کنم - از جمله مارکوس - از دوران جوانی که من داشتم خیلی جلوتر هستند. آنها در حال ایجاد تغییراتی هستند و در جوامع خود نیروهای مثبتی هستند.

این گفتگو به طور کامل در کانال یوتیوب Penguin UK منتشر خواهد شد.

راشفورد گفت: این کاملا غیرواقعی است، نه؟ من در آشپزخانه خود در منچستر نشسته‌ام و با اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا صحبت می کنم. 

طولی نکشید که فهمیدم تجربیات ما در دوران کودکی چقدر در شکل گیری مردانی که امروز می بینید همسو است. من واقعاً از هر دقیقه آن لذت بردم. وقتی رئیس جمهور اوباما صحبت می‌کند تمام کاری که می خواهید انجام دهید گوش دادن است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما