فروش نوزاد به دلیل بی پولی در قرنطینه کرونایی!

کدخبر: 415359
اقتصاد نیوز : زوج هندوستانی که به علت قرنطینه کرونایی با مشکل مالی مواجه شده بودند در عملی تکان دهنده اقدام به فروش نوزاد خود کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک زوج هندوستانی که قصد  فروش نوزاد  خود را داشتند توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس محلی هند روز دوشنبه این زوج را در یکی از مناطق ایالت «ماهاراشترا» هند دستگیر کرد. این زوج که صاحب شش فرزند هستند قصد داشتند تا یک فرزند ۵ ماهه خود را به قیمت ۱۳۰۰ دلار به فروش برسانند.

پلیس محلی هند گفت پدر این کودک که یک راننده بود پس از  شیوع کرونا  و اعمال  قرنطینه سراسری  نمی‌توانست مخارج خانواده اش را تامین کند. همچنین پلیس روز شنبه یک زن محلی را نیز که به عنوان واسطه فروش به این زوج در فروش کودک کمک کرده بود دستگیر کرد. هویت این زن «مانسی جاهاو» اعلام شده است که تا سال ۲۰۱۸ در یک پرورشگاه کار می‌کرد.

هویت این زوج نیز «پالاوی» و «ساینات بهیور» اعلام شده است. بنا به گزارش پلیس این نوزاد تا اوایل سال میلادی جاری با پدر و مادرش زندگی می‌کرد، اما آن‌ها پس از مواجهه با مشکلات مالی تصمیم به فروش فرزند خود گرفتند.

قرنطینه کرونا، زوج هندی را مجبور به فروختن نوزاد کرد!

پلیس برای دستگیری این سه نفر از یک شخص به عنوان مشتری و از شخص دیگری نیز به عنوان شاهد معامله استفاده کرد. پیشتر یک گروه که ضد قاچاق انسان فعالیت دارند زنی را که واسطه فروش نوزاد بود تحت نظر داشتند. تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.

تیتر یک
  • فدرال رزرو پیش‌بینی‌های خود را به‌روزرسانی کرد؛

    اقتصادنیوز: بانک فدرال انتظارات تورمی خود را افزایش داده و انتظار دارد که تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۲۳ افزایش یابد.…

از دست ندهید
بلیط هواپیما