جزئیات منع تردد بین استانی از 11 تا 17 خرداد

کدخبر: ۴۱۵۴۸۹
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا درباره جزئیات ممنوعیت تردد بین استانی از تاریخ ۱۱ تا ۱۷ خردادماه توضیحاتی را ارائه داد.
جزئیات منع تردد بین استانی از 11 تا 17 خرداد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا با اشاره به ممنوعیت تردد بین استانی  در تعطیلات پیش رو اظهار کرد: بر اساس آنچه که ستاد ملی کرونا مصوب کرده است، از ۱۱ خرداد ماه ساعت ۱۲ ظهر  تردد بین استان‌ها فارغ از رنگ بندی‌ها ممنوع است و تردد بین شهرهای یک استان مشکلی نخواهد داشت.

او با تاکید بر اینکه تردد بین استانی ممنوع خواهد بود، گفت: همکاران ما از طریق سیستم‌های هوشمند کنترل‌ها را انجام خواهند داد، بنابراین افراد از تاریخ ۱۱ تا ۱۷ خرداد ماه اجازه خروج از استان خود یا ورود به سایر استان‌ها را نخواهند داشت، تنها افراد با داشتن مجوز از سوی فرمانداری می‌توانند تردد بین استانی داشته باشند.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا  عنوان کرد: همچنین جریمه نقدی یک میلیون تومانی  برای شهر‌های قرمز و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای شهر‌های نارنجی همچنان وجود دارد و در این ایام نیز اعمال خواهد شد.

سرهنگ جهانی با اشاره به ممنوعیت تردد‌های شبانه بیان کرد: ممنوعیت تردد‌های شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح برای همه شهر‌های کشور در حال اجراست و در این ایام نیز اجرا خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید