دستمزد ۳ میلیون دلاری این بازیگران برای بازی در سریال معروف

کدخبر: 417060
اقتصاد نیوز : هر کدام از بازیگران سریال «فرندز» برای حضور جلوی دوربین قسمت ویژه این سریال که چندی است در «اچ‌بی‌او مکس» در دسترس قرار گرفته، بین ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۳ میلیون دلار دستمزد گرفته‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز ، دورهمی بازیگران سریال «فرندز» چندی است که در سرویس آنلاین «اچ‌بی‌او مکس» در دسترس قرار گرفته است و بار دیگر مت لوبلانک، جنیفر آنیستون، دیوید شوییمر، لیزا کودرو، کورتنی کاکس و متیو پری را کنار هم قرار داده است.

 هر کدام از بازیگران سریال «فرندز» برای حضور جلوی دوربین قسمت ویژه این سریال که چندی است در «اچ‌بی‌او مکس» در دسترس قرار گرفته، بین ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۳ میلیون دلار دستمزد گرفته‌اند.

این مبلغ خیلی بیشتر از آخرین دستمزدی است که آن‌ها برای بازی در سریال دریافت کرده‌اند. این بازیگران که در فصل اول سریال «فرندز» برای هر قسمتی حدود ۲۵ هزار دلار دستمزد می‌گرفتند، با پرطرفدار شدن سریال در فصل آخر که سال ۲۰۰۴ پخش شد، برای هر قسمت یک میلیون دلار دستمزد گرفتند.

البته درآمد آن‌ها از این سریال همچنان ادامه دارد و هر کدام سالانه بیش از ۲۰ میلیون دلار از حق پخش این سریال در پلتفرم‌ها و شبکه‌های گوناگون به دست می‌آورند.

«فرندز» یکی از محصولات پرسود دنیای سرگرمی است و همین سال گذشته «اچ‌بی‌او مکس» در قراردادی بزرگ حق پخش آن را به مبلغ سالانه ۸۵ میلیون دلار برای پنج سال به دست آورد.

قسمت ویژه «فرندز» به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تولید این سریال ساخته شد.

منبع: فاکس بیزینس

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما