عقب‌نشینی ابراهیم رئیسی از اعتراضش

کدخبر: 417776
اقتصاد نیوز : ۲ روز بعد از اولین مناظره انتخاباتی، ستاد ابراهیم رئیسی خبر داد که پیرو اعتراض رسمی این ستاد به کمیته تبلیغات انتخابات صداوسیما، ۵ دقیقه وقت اضافه به این کاندیدا برای پاسخگویی به اتهامات مهرعلیزاده و همتی به رئیسی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، ابراهیم رئیسی از فرصت ۵ دقیقه ای برای پاسخ به اظهارات دو رقیبش استفاد نکرد و از اعتراضش عقب نشینی کرد.

 ۲ روز بعد از اولین مناظره انتخاباتی، ستاد ابراهیم رئیسی خبر داد که پیرو اعتراض رسمی این ستاد به کمیته تبلیغات انتخابات صداوسیما، ۵ دقیقه وقت اضافه به این کاندیدا برای پاسخگویی به اتهامات مهرعلیزاده و همتی به رئیسی در نظر گرفته شده است.

این تصمیم کمیته تبلیغات با واکنش های زیادی در فضای سیاسی روبرو شد و مشابهت سازی هایی بین رئیسی و احمدی نژاد صورت گرفت. دو رقیب رئیسی یعنی همتی و مهرعلیزاده هم به این موضوع اعتراض کردند.

اعتراضی که در لحظه ورود به صداوسیما برای دومین مناظره هم ادامه یافت و مهرعلیزاده آن را دوپینگ دانست و همتی هم تاکید کرد به او نیز ۲۹ بار تهمت زده شده  اما به رقیبش جایزه داده اند.

رئیسی که بعد از این دو کاندیدا به سازمان صداوسیما وارد شد در اظهارات قبل از مناظره گفت من نمی خواهم از این فرصت ۵ دقیقه ای استفاده کنم تا اینگونه از اعتراض خود به سبب حاشیه های پیش آمده عقب نشینی کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما