طعنه رئیسی به همتی/ آقای رئیس بانک مرکزی هر روز سر سفره مردم بمبی منفجر شد

کدخبر: 417814
اقتصاد نیوز : ابراهیم رئیسی گفت:‌آقایی که رییس بانک مرکزی بودند باید نسبت به فعالیت خود پاسخگو باشند، هر روز سر سفره مردم بمبی منفجر شد، چه کسی باید پاسخگو باشد؟ ارز ۴۲۰۰ قبل از حضور من در قوه قضاییه تصویب شد، نکته این است چرا درست اجرا و نظارت نشد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، ابراهیم رئیسی گفت: من مانند هر دانشجو مراتب تحصیلات را گذراندم و معادل سازی نکرده ام. البته این موضوع مسئله من نیست.

در ادامه دومین مناظره انتخاباتی ابراهیم رییسی در واکنش به سخنان سایر نامزدها گفت: برخی نکاتی که مطرح شد گاهی دقیق مطرح نمی شود و به حاشیه کشیده می شود. من مانند هر دانشجو مراتب تحصیلات را گذراندم و معادل سازی نکرده ام. البته این موضوع مسئله من نیست. من در سال هایی که در قوه قضاییه بودم، نسبت به دوران فعالیتم در هر جایگاهی پاسخگو هستم. در دوره معاون اولی هم هر بخشی به من واگذار شد پاسخگوی عملکردم هستم.

آقایی که رییس بانک مرکزی بودند باید نسبت به فعالیت خود پاسخگو باشند، هر روز سر سفره مردم بمبی منفجر شد، چه کسی باید پاسخگو باشد؟ ارز ۴۲۰۰ قبل از حضور من در قوه قضاییه تصویب شد، نکته این است چرا درست اجرا و نظارت نشد؟

بحث ما درباره اجرای نادرست است. مگر در کشور طرح و برنامه کم است؟ سخن ما در نبود برنامه و سیاست نیست بلکه در نبود اراده قوی و مجاهدانه است که پای کار باشد و مشکلات مردم را حل کند. کسی باید در حوزه مسئولیت خود پاسخگو باشد و حتما اینطور است. 

کارگران عزیز ما متناسب با تورم باید حقوقشان همسان سازی شود، معلمان هم نیز باید حقوقشان متناسب سازی شود. حقوق عادلانه یکی از مسایل مهم کشور است، نظام عادلانه پرداخت در کشور ما به نظام ناعادلانه بدل شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما