محسن رضایی: ما در زمان جنگ هم چنین سختی را نداشتیم

کدخبر: 417829
اقتصاد نیوز : محسن رضایی در ادامه مناظره در دفاع از سخنان خود گفت: مردم ما امروز در سخت ترین دوران زندگی خود هستند، ما در زمان جنگ هم چنین سختی را نداشتیم. اما آیا تورم را می توان کاهش داد؟ بله می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، محسن رضایی گفت: درباره نقد آقایان زاکانی و همتی هم می گویم، ۱۳۷ میلیارد ارزش یارانه پنهان است. مطمئن باشید با کمک پولی که در کشور حیف و میل می شود می توان مشکلات را حل کرد.

محسن رضایی در ادامه مناظره در دفاع از سخنان خود گفت: مردم ما امروز در سخت ترین دوران زندگی خود هستند، ما در زمان جنگ هم چنین سختی را نداشتیم. اما آیا تورم را می توان کاهش داد؟ بله می شود. آیا می توان با کرونا مقابله کرد؟ بله، آیا می شود ارزش پول را به قدرت گذشته برگرداند؟ بله. متاسفانه روحیه ما نمی توانیم در کشور حاکم شده است و جوانان مستعد را به گوشه رانده است.

من معتقدم سال ۱۴۰۰، سال گشایش است و امید دیدنی است.

درباره نقد آقایان زاکانی و همتی هم می گویم، ۱۳۷ میلیارد ارزش یارانه پنهان است. مطمئن باشید با کمک پولی که در کشور حیف و میل می شود می توان مشکلات را حل کرد. من قبول دارم اگر مدیریت جهادی در کشور مستقر شود،

بسیاری از مشکلات حل می شود. البته آقای رئیسی گفتند برنامه هست اما من می گویم برنامه نیست؟ در دولت فعلی برنامه سه مرتبه تغییر کرده است.

همچنین سخن آقای جلیلی درباره ماهیت مناظره را قبول دارم و امیدوارم در مناظره سوم این اتفاق رخ دهد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ شاخص کل بورس تهران تا سطح یک میلیون و ۱۶۸ هزار واحد بالا آمد و خرداد ماه را ۱۴ هزار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما