واکنش جهانپور به ادعاهای قاضی زاده و مهرعلیزاده درباره واکسن کرونا

کدخبر: 417869
اقتصاد نیوز : کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در توئیت‌هایی به ادعاهای دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره واکسن کرونا واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جهانپور در توئیتی نوشت: اظهار فضل نمایشی برای ۴ تا رأیی که قطعا حاصل نخواهد شد و وعده و وعید پوشالی ناشی از عدم شناخت، دردی را دوا نخواهد کرد.

وی افزود: کرونا و واکسن که هیچ، این بزرگواران اگر می‌توانند همین دو سه هفته ستاد انتخاباتی خودشون رو اداره کنند، واردات واکسن تقلبی و آمار کرونا بماند برای بعد!

جهانپور همچنین در توئیت دیگری نوشت: استحضار دارید جایی واکسن کرونا ۱۰ تا و صدتا و هزارتا نمی‌فروشد مگر در بازار سیاه و واکسن فیک و مافیای قاچاق!

او گفت: برای روشن شدن مطلب، منتظر می‌مانیم نامزد مدعی فهرست مدعیان واردات واکسن مورد نظر خود، مستندات اصالت کالای ادعایی و پروفرم‌ها را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: دانستن حق مردم است!

به گزارش ایرنا، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه در دومین برنامه مناظره با انتقاد از وضعیت واکسیناسیون کرونا در کشور، گفت: «ما این امکان را داشتیم که بسیاری از افراد واکسینه شود، اما این کار انجام نشده است»

این در حالی است که زهرا شیخی رئیس ستاد قاضی‌زاده هاشمی قبلا گفته‌بود که «سازمان بهداشت جهانی با واکسیناسیون کرونا می‌خواهد ۱۵درصد جمعیت را کم کند».

همچنین محسن مهرعلیزاده  دیگر نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مناظره روز سه شنبه درباره واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: قیمت واکسن کرونا کمتر از ۱۰ دلار است که معادل ۲۰۰ هزار تومان می شود. اگر وزارت بهداشت از این مافیابازی ها دست بر می داشت و اجازه می داد که مردم حتی به قیمت آزاد واکسن وارد کنند، قیمت هر واکسن حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می شد و مردم الان واکسینه شده بودند.

تیتر یک
  • ارزیابی استراتژیست‌های بازار انرژی از بازگشت نفت ایران

    اقتصادنیوز؛ درحالی‌که مذاکره‌کنندگان ایران، شرکای برجام و آمریکا از ابتدای هفته راند ششم مذاکرات احیای برجام را در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما