رونمایی از «آقای رئیس جمهور»

کدخبر: 420244
اقتصادنیوز :کتاب «آقای رئیس جمهور» نوشته حمیدرضا جهانیان با هدف بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی کشور با ارائه راهکارهای مناسب برون‌رفت از این حالت رونمایی شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا،  کتاب «آقای رئیس جمهور» نوشته حمیدرضا جهانیان با هدف بررسی مسائل و  مشکلات اقتصادی  کشور با ارائه راهکارهای مناسب برون‌رفت از این حالت  رونمایی شد.

حمیدرضا جهانیان نویسنده کتاب «آقای رئیس‌جمهور» با تشریح ایده و اهداف خود از نشر این کتاب گفت: این اثر شامل ۶ فصل است که با عناوین صنعت، تجارت، کشاورزی،  اقتصاد  و فرهنگ و… با پرداختن به مسائل و  مشکلات  این بخش‌ها و ارائه پیشنهاد راهکارهای رفع آن‌ها و راه های برون رفت از این وضعیت به رشته تحریر درآمده است.

به گفته وی تمامی مطالب و سلسه مطالب موجود در آن همراه با بیانات تفسیری و تحلیلی براساس گزارشات دریافتی از منابع معتبر و آمارهای رسمی کشور استخراج و با نظرات کارشناسان مربوطه در هر بخش و همچنین گفت‌وگو و استفاده از نظر متخصصان تلاش شده تا راهکارهای مناسب برون رفت از این مشکلات و رفع آنها گام های موثری برداشته و به  رئیس جمهور  آینده کشور پیشنهاد و اهدا شود.

نویسنده کتاب آقای رئیس جمهور ادامه داد: در این کتاب همچنین تلاش شده تا با جمع‌بندی کلیه مشکلات به وجود آمده در دولت‌های قبل با ارائه راهکارهای مناسب و  کارشناسی  شده با هدف کمک و همیاری به  دولت  به رئیس جمهور منتخب کشور ارائه شود. یز به مخاطبان ارائه و در  فضای مجازی  منتشر خواهد شد.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما