دستگیری داماد زاهدانی در شب عروسی‌اش!

کدخبر: 422051
اقتصاد نیوز : رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از بازداشت یک داماد و 7 نفر از اعضای خانواده اش به دلیل بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در زاهدان خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، سیدمحمد هاشمی شهری  با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، فعالیت تالارهای عروسی و تجمع جمعیت در شهرهای با وضعیت قرمز ممنوع است، اظهار داشت:  در گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اماکن عمومی و کسب و کار، یکی از تالارهای عروسی در شهر زاهدان با وجود اطلاع‌رسانی‌ها، مشغول به فعالیت بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: در این رابطه از سمت دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان به داماد و منشی تالار تذکر داده شد، اما داماد و خانواده آن بی‌توجه به تذکر، بر ادامه برگزاری مراسم پافشاری کردند و در همین راستا داماد و هفت نفر از اعضای خانواده‌اش به همراه منشی تالار دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این نظارت‌ها ارتقاء امنیت اجتماعی است، گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا از برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات عزا و عروسی ممانعت به عمل می‌آید و متخلفین با اخطار و جریمه قانونی مواجهه خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نیازمند مشارکت و همراهی مردم استان است، در این راستا از مردم فهمیم استان می‌خواهیم همکاری لازم را نیروهای خدوم بهداشت و درمان داشته باشند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما