احترام نظامی فرمانده نیروی دریایی فرانسه به دریادار خانزادی+ عکس

کدخبر: 422670
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به جزیره ریونیون مورد استقبال و ادای احترام رسمی دریاسالار وندایر فرمانده نیروی دریایی فرانسه قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی دریایی ارتش، دریادار حسین خانزادی که به منظور حضور در هفتمین نشست فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند (عضو آیونز) عازم جزیره ریونیون واقع در غرب جزیره ماداگاسکار در اقیانوس هند جنوبی شده بود، صبح امروز مورد استقبال و ادای احترام رسمی توسط دریاسالار وندایر فرمانده نیروی دریایی فرانسه قرار گرفت.

168919829.jpg

وی در گفت‌ وگویی کوتاه با فرمانده نیروی دریایی فرانسه تبادل‌نظر، هم‌افزایی و ارائه دیدگاه‌های سازنده را از اهداف تحقق این همایش دریایی عنوان کرد و گفت: تدوین اولین کتاب تاکتیکی آیونز توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اقدامی مهم و موثر در جهت تسهیل عملیات‌های مختلف دریایی برای نیروهای دریایی خواهد بود.

ریونیون واقع در غرب جزیره ماداگاسکار در اقیانوس هند جنوبی از جمله سرزمین‌های فرادریایی کشور فرانسه است که اجلاس آیونز در آن در حال برگزاری است.

دریادار خانزادی به عنوان فرمانده نیروی دریایی ایران از سال ٢٠١٨ به مدت ٣ سال ریاست این اجلاس را برعهده دارد و قرار است این مسئولیت را تحویل نیروی دریایی فرانسه بدهد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما