وزیر جنگ رژیم اسرائیل غزه را تهدید کرد

کدخبر: 424095
اقتصاد نیوز : بنی گانتز با هشدار درباره اینکه ارسال مجدد بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه را تحمل نمی‌کنند، تهدید کرد که حملات هوایی به این منطقه را ادامه خواهند داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره تداوم ارسال بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین، هشدار داد.

گانتز طی مصاحبه‌ای با شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: «بعد از عملیات محافظ دیوارها (جنگ ۱۲ روزه غزه)، ما گفتیم که وضعیت قبلی را نمی‌پذیریم و همچنین تروریسم بالنی را تحمل نمی‌کنیم».

به نوشته وبگاه «عاروتص شوع»، وی در پاسخ به سوالی درباره واکنش این رژیم به ارسال بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه نیز تهدید کرد: «ما گاه و بی‌گاه حملاتی انجام داده و به این حملات علیه اهدافی که از نظر ما مقتضی است، ادامه خواهیم داد».

وزیر جنگ رژیم کودک‌کش اسرائیل درباره موضوع مذاکرات برای بازگرداندن اجساد و نظامیان بازداشتی در نوار غزه نیز اظهار داشت: «امیدوارم آنها درک کنند که می‌توانیم به توافقی برای گفت‌وگو برسیم. مهم است که متوجه شوند مانع بر سر راه بازسازی نوار غزه، موضوع بازگرداندن افرادمان است».

بالن‌های آتش‌زا به قدری برای شهرک‌نشینان مشکل‌ساز بوده‌اند که علاوه بر واکنش «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، باعث شد شهرک‌نشینان اطراف غزه تصریح کنند که خطر این بالن‌ها از موشک‌های مقاومت کمتر نیست.

بنت اخیرا در این خصوص گفت: «همچنان تأکید دارم که پاسخ ارتش به ارسال بالن‌های آتش‌زا باید همچون پاسخ به موشک‌پراکنی‌ باشد».

این تهدید گانتز در حالی است که منابع محلی فلسطینی بامداد یکشنبه از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به اهدافی در جنوب نوار غزه خبر دادند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما