ادامه ممنوعیت‌های تردد در ورودی‌های این استان‌ها

کدخبر: 426371
اقتصاد نیوز : هادی عبادی گفت: از ابتدای امسال نیز تاکنون ۴۴هزار و ۵۵۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۱۴ هزار و ۳۱ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سرپرست پلیس راه مازندران گفت: تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در ۶ مبادی ورودی استان توسط ماموران پلیس با قوت تداوم دارد.

هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است که بررسی‌ها نشان داده ترددها کمتر از هفته‌های گذشته است.

وی در ارتباط با وضعیت جوی محورهای مازندران، افزود: شاهد کاهش دید در ارتفاعات گدوک سوادکوه و، ولی آباد کندوان هستیم.

سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در ۶ مبادی ورودی استان توسط ماموران پلیس با قوت تداوم دارد، اضافه کرد: ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی توسط ماموران پلیس راه و همچنین پایش دوربین‌های هوشمند در دستور کار قرار دارد.

این مسوول یادآور شد: در شبانه‌روز گذشته ۳۵۵ دستگاه خودرو بازگردانده و ۴۷۶ دستگاه خودرو اعمال قانون شدند.

عبادی بیان کرد: از ابتدای امسال نیز تاکنون ۴۴هزار و ۵۵۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۱۴ هزار و ۳۱ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.

وی با هشدار اینکه ناخوانا، محو و مخدوش کردن پلاک خودروها یکی از مواردی است تخلف محسوب می‌شود، اظهار کرد: رانندگان متخلف به دادگاه معرفی می‌شوند و از ۶ ماه تا یک سال حبس تعریف شده است.

سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: در این زمینه از ابتدای امسال تاکنون ۵ هزار و ۴۹۷ دستگاه خودرو اعمال قانون و چهار دستگاه خودرو به دادگاه معرفی می‌شوند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما