تسهیلات 7 میلیون تومانی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

کدخبر: 426532
اقتصادنیوز :بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به کانون بازنشستگان برای دریافت تسهیلات 7 میلیون تومانی نام نویسی کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،براتی رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان جنوبی  گفت:بازنشستگان و مستمری بگیران بدون محدودیت زمانی در هر روزی می توانند با مراجعه به کانون های بازنشستگی شهرشان برای دریافت تسهیلات 7 میلیون تومانی ثبت نام کنند تا به ترتیب لیست تسهیلات به آن ها اعطاء شود.

او افزود:این وام با بازپرداخت 2 ساله و سود 4 درصد است و مبلغ هر قسط نزدیک به 200 هزار تومان می رسد.

براتی با بیان اینکه اولویت واریزی ها با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند ادامه داد:بر اساس گفته رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیرن شهرستان بیرجند، سهمیه امسال جوابگوی ثبت نامی های جدید نمی شود و کسانی که از این به بعد برای دریافت تسهیلات ثبت نام می کنند طبق اولویت بندی ها زمان واریز تسهیلات شان به سال بعد موکول می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران: رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد:در مورد بحث بیمه تکمیلی نیز تمام کسانی که بازنشسته و مستمری بگیر هستند می توانند خود و خانواده خود را که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، بیمه تکمیلی کنند.

او تصریح کرد:ثبت نام بیمه تکمیلی هر سال مهر ماه انجام می شود و ماهانه 55 مبلغ هزار تومان به ازای هر نفر برای حق بیمه تکمیلی از حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کسر می شود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما