بهبود شرایط استاد ارتباطات در بیمارستان

کدخبر: 427720
اقتصاد نیوز:شرایط عمومی داود زارعیان استاد ارتباطات پس از بستری شدن در بیمارستان رو به بهبود است

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران گفت: با پیگیری معالجه و طی روند درمان، وضعیت عمومی «داود زارعیان» از اساتید حوزه ارتباطات که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده، به سطح مطلوبی رسیده است.

«محمدرضا بیدخام» روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره به شرایط بهتر و سطح مطلوب‌تر حال عمومی داود زارعیان از اساتید حوزه ارتباطات که طی چند روز گذشته به سبب ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، اظهار داشت: خوشبختانه با طی کردن روند درمان تحت نظر پزشک متخصص و دعای خیر دوستان و مردم، حال وی نسبت به روز گذشته شرایط بهتری دارد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ادامه روند رسیدگی تخصصی و دارویی تحت نظر پزشک معالج، ‌بدن وی به درمان پاسخ داده و حال عمومی زارعیان نسبت به روز گذشته شرایط بهتر و مطلوب‌تری دارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ضمن درخواست از مردم برای دعا و امیدواری برای شفای تمامی بیماران در ایام فرخنده اعیاد قربان و غدیر به ویژه آن دسته از هموطنانی که این روزها به سبب ابتلا به این ویروس در بیمارستان‌های کشور بستری هستند، گفت: امیدوارم مردم ایران اسلامی تمامی بیماران از جمله داود زارعیان را از دعای خیر خود فراموش نکنند.

به گزارش ایرنا، ‌دواد زارعیان در سال ١٣۴۴ در شهرستان دامغان به دنیا آمد. وی مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۶۷ در رشته علوم اجتماعی با گرایش علوم ارتباطات، روزنامه نگاری و روابط عمومی از دانشگاه علامه طباطبائی اخذ کرد. سپس در سال ۱۳۷۵ در مقطع کارشناسی‌ارشد رشته علوم ارتباطات و در سال ۱۳۸۱ دکترای علوم ارتباطات خود را از دانشگاه علامه طباطبائی مدارک دانشگاهی خود اخذ کرد.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما