دادگر: طلای فروغی را به رسانه‌های منتقد تقدیم می‌کنم

کدخبر: 428301
اقتصاد نیوز : سرپرست فدراسیون تیراندازی گفت: می دانستیم در المپیک طلایی می شویم اما به این خاطر که ورزشکار تحت فشار نباشد و سطح توقعات بالا نرود اعلام نکردیم.

به گزارش اقتصادنیوز علی دادگر در گفت و گو با ایسنا، بعد از کسب مدال طلای فروغی در خصوص اینکه چرا هیچ گاه در خصوص احتمال کسب مدال صحبتی نشده بود گفت: ما در بازی های آسیایی جاکارتا هفت فینالیست داشتیم اما تنها یک مدال برنز گرفتیم. بعد از برگشت به ایران کلی سرکوب، نقد و آزار و اذیت شدیم و از تیر رسانه‌ها در امان نبودیم.

سرپرست فدراسیون تیراندازی گفت: آن زمان اوایل کار ما در فدراسیون بود و من قول داده بودم که با یک شیب ملایم ایران را به عرش المپیک می رسانم. این اتفاق امروز رخ داد و شاهد بودیم که اولین مدال المپیک ایران در کاروان و اولین مدال تاریخ تیراندازی کسب شد.

وی گفت: تیراندازی اکنون جزو پنج رشته مدال آور شد و به چهار رشته مدال آور قبل اضافه شد. به هر حال اینها حاصل زحمت های همه اعضای فدراسیون است. مربیان، ورزشکاران، خانواده ها و همه برای این مدال زحمت کشیده اند. این موفقیت را به همه رسانه ها هدیه می کنم و از همه رسانه ها به خصوص آن هایی که ما را تحت فشار گذاشتند تقدیم می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اینکه گفته می شود باز هم مدال برای این رشته کسب خواهد شد از سر شادی این مدال طلا است یا خیر گفت: اعتماد به نفس خوبی برای کسب این مدال داشتم. از یک سال قبل در جلسات می‌گفتم که این مدال طلای فروغی در انتظار تیراندازی ایران است. امروز همکاران یادآوری کردند که از سال قبل من این موضوع را پیش بینی کرده بودم. اما به این خاطر که ورزشکار تحت فشار نباشد و سطح توقعات را بالا نبریم در رسانه ها اعلام نکردیم. من گفته بودم نمی توانم قول دهیم و واقعا هم دیدید که نمی توان قولی داد چون خیلی رقابت ها نزدیک است.

دادگر: این طلا را به رسانه‌های منتقد تقدیم می‌کنم/ نمی‌خواستیم توقعات را بالا ببریم

 

دادگر گفت: در این چهار سال که رسانه ها من را تحت فشار می گذاشتند که چرا مصاحبه نمی کنم گفته بودم که می خواهم عمل کنم نه مصاحبه. اکنون با کسب این مدال پاسخ همه رسانه ها را دادیم.

وی در خصوص اینکه کسب این مدال مسئولیت را برای حفظ عنوان قهرمانی بیشتر می کند گفت: به هر حال در تیراندازی قابلیت ما بیشتر از این حرف ها است. امیدوارم در روزهای آینده هم مدال کسب شود و مردم ایران را شاد کنیم. به آقای وزیر گفته بودم که ما تاریخ ساز خواهیم شد. وزیر هم گفته بود برنز هم بیاورید تاریخ ساز می شوید.

دادگر در پایان گفت: ما امروز یک مدال طلای المپیک را به مردم ایران و ورزش ایران هدیه کریم. این در تاریخ ثبت خواهد شد هر کس هر چیزی می خواهد بگوید مدال المپیک را نمی توان انکار کرد. این مدال را به شما خبرنگاران که از روز اول خیلی زحمت کشیدید تقدیم می کنم.

تیتر یک
  • مروری بر معاملات بازار سهام در هفته اول آبان؛

    روز چهارشنبه ارزش معاملات خرد سهام به کمترین میزان در ۴ ماه اخیر رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما