آغاز واکسیناسیون کارمندان بانک از هفته آینده

کدخبر: 429286
اقتصاد نیوز : وزیر بهداشت در نامه‌ای به علیرضا رییسی معاون بهداشت این وزارتخانه بر واکسیناسیون کارمندان بانک تاکید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از ایرنا، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نامه خطاب به علیرضا رییسی  معاون بهداشت خود نوشت: پیرو مکاتبات قبلی و با توجه به ظرفیت موجود واکسیناسیون کشور و آسیب‌پذیری کارمندان محترم بانک‌ها، به خصوص آنان که در تماس مستقیم با ارباب رجوع هستند، شایسته است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا واکسیناسیون این گروه از اوایل هفته آینده شروع شود.

وی ادامه داد: هماهنگی با مدیران محترم بانک‌های دولتی و خصوصی، ثبت‌نام و استفاده از فضاهای مناسب در آن مجموعه، به گونه‌ای که ضمن حفظ نظم در سرعت واکسیناسیون دیگر گروه‌های هدف تأثیرگذار نباشد، بسیار حائز اهمیت است.

گفتنی است، تاکنون افراد ۶۰ سال به بالا بر اساس فراخوان وزارت بهداشت واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.   

همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته (سه‌شنبه) در نامه‌ای به رییسی، خواستار واکسیناسیون پنج گروه جدید و هدف شامل رانندگان، زندانیان، معلمان، خبرنگاران و دیابتی‌ها به میمنت عید غدیر خم شد.

آغاز واکسیناسیون از اوایل هفته آینده

گفتنی است با درخواست رئیس شورای هماهنگی بانک‌ها و همچنین دستور وزیر بهداشت، واکسیناسیون کارمندان بانک از هفته آینده آغاز می‌شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با درخواست رئیس شورای هماهنگی بانک ها و همچنین دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از هفته آینده واکسیناسیون کارمندان بانک آغاز می‌شود.

تاکنون ۸ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۳۳۲ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۲ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۶۷۷ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۰ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۹ دوز رسیده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما