پست دردناک یک بازیگر برای ناهید کیانی

کدخبر: 429401
اقتصادنیوز :نماینده کشورمان در المپیک 2020 توکیو که مبارزه او با کیمیا علیزاده حسابی حاشیه ساخته بود، در غربتی عجیب پا به خاک میهن گذاشت و محسن کیایی بازیگر سینما به این مسئله واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی ،محسن کیایی بازیگر سینما امروز در فرودگاه بوده که ناهید کیانی تکواندوکار ایرانی تازه بازگشته از المپیک 2020 توکیو را می‌بیند.

کیایی در این باره در صفحه اینستاگرامش نوشت: «امروز، تهران، فرودگاه امام خمینی سر صحنه فیلمبرداری بی‌گناه. این دختر که می‌بینید به همراه خانواده‌اش یکی از قهرمان‌های المپیکی ماست؛ ناهید کیانی. باورم نمی‌شد این کسی که آنقدر غریبانه و تنها داره از فرودگاه خارج میشه همون قهرمانیه که چند روز پیش تو المپیک برای ایران می‌جنگید. قهرمانی که رویارویش با هموطنش کیمیا علیزاده آن‌قدر حاشیه داشت، آن‌قدر سیاسی شد و آن‌قدر از یک مسابقه ورزش خارج شد که دیگه فقط یه مسابقه نبود و این وسط همه کیمیا رو دیدن و ناهید کیانی که تمام تلاشش و برای رسیدن به المپیک کرده بود کمتر دیده شد. حالا هم در برگشت از المپیک هیچکس در کنارش نیست جز خانواده اش همین بی مهری‌ها باعث رفتن خیلی از قهرمان‌های ما شد. باید مراقب امثال کیمیاها و کیانی ها بود. اینهمه غریب و تنها بودن برای یک قهرمان انصاف نیست؛ اون گلم تو دستش میبینید گروه ما بهش داده، نه فدراسیون و نه هیچ کس دیگه.»

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما