مراسم جشن عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی + تصاویر

کدخبر: 430123
اقتصاد نیوز : مراسم عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی دو بازیگر مطرح سینمای ایران دیروز ۷ مرداد ۱۴۰۰ همزمان با فرارسیدن عید غدیر برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سیمرغ، دیروز مراسم عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی همزمان با فرارسیدن عید غدیر به صورت رسمی برگزار شد و عکس های این مراسم در فضای مجازی منتشر شد. سید عبدالرضا رضوی مجری صدا و سیما نیز در این مراسم حضور داشت و عکسی از مراسم عقد نوید محمدزاده در کنار فرشته حسینی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

شب سخت مهراب قاسمخانی برای زایمان گربه‌اش!+ تصاویر
 

نوید محمدزاده عکسی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که حلقه در دست فرشته حسینی کرده است. نوید محمدزاده در خانواده ای پرجمعیت با ۱۲ فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است. همزمان با فرارسیدن عید غدیر مراسم عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی برگزار شد.

جشن عقد نوید محمدزاده و همسرش فرشته حسینی
جشن عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی 
 

فرشته حسینی کیست؟
 

فرشته حسینی بازیگر جوان و با آتیه سینما و تلوزیون است . فرشته حسینی در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است . بازی او در سریال قورباغه نیز مورد تحسین واقع شد . در ادامه ماجرای ازدواج او با نوید محمدزاده را می خوانید . 
 

روز عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی
روز عقد نوید محمدزاده و فرشته حسینی
 

نوید محمدزاده در اینستاگرام خود با انتشار فیلمی از فرشته حسینی او را «جان خود» نامید و تولدش را تبریک گفته است. این دو اخیراً بازی در قورباغه را در کنار هم به پایان رسانده‌اند.

نوید محمد زاده در این باره نوشته است: «جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ اُمی، از الان، مبارک.»
 

ماجرای نوید محمدزاده و فرشته حسینی در اینستاگرام
 

چندی پیش فرشته حسینی با تبریک تولد نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرام خود شایعاتی را در مورد این دو بازیگر آغاز کرده بود. او در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند! تولدت مبارک»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما