کدام رئیس جمهور برای تحلیف رئیسی به ایران می‌آید؟

کدخبر: 431219
اقتصاد نیوز : شبکه طلوع نیوز در پیامی توییتری نوشت: محمد اشرف غنی روز پنجشنبه برای شرکت در مراسم تحلیف سید ابراهیم رییسی سیزدهمین رییس‌جمهوری ایران، به تهران می‌رود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،‌ شبکه طلوع نیوز بامداد پنجشنبه گفت که رییس جمهوری افغانستان برای شرکت در مراسم تحلیف سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران به تهران سفر می‌کند.

شبکه طلوع نیوز در پیامی توییتری نوشت: محمد اشرف غنی روز پنجشنبه برای شرکت در مراسم تحلیف سید ابراهیم رییسی سیزدهمین رییس‌جمهوری ایران، به تهران می‌رود.

تلویزیون ملی افغانستان نیز اعلام کرد، قرار است رییس جمهوری افغانستان در این سفر با مقام‌های ارشد ایران از جمله رییسی رییس جمهوری و محمد باقر قالیباف رییس مجلس ایران دیدار کند.

پیش از این روسای مجالس تاجیکستان، ازبکستان، زنگبار،تانزانیا، سوریه و نیجر، وزیر گردشگری غنا و وزیر امورخارجه بوسنی و هرزگووین، قائم مقام وزارت امورخارجه کره و نماینده پاپ برای شرکت در مراسم تحلیف وارد تهران شده‌اند.

همچنین نمایندگان ارشد اتحادیه اروپا به ریاست «انریک مورا» معاون دبیرکل اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه به منظور شرکت در این مراسم وارد تهران شدند. «استفان کلمنته» سفیر اتحادیه اروپا در وین و «برنو شول» رییس میز اقدام ایران در اتحادیه اروپا، معاون دبیرکل را در این سفر همراهی می‌کنند.

مراسم تحلیف سیزدهمین رییس جمهوری ایران امروز پنجشنبه از ساعت ۱۷ در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما